Novinky v KNBJ

Benefičný športový deň komunitnej nadácie

Benefičný športový deň komunitnej nadácie

Chcete aktívne stráviť sviatok Cyrila a Metoda? Ponúkame vám športový a spoločenský zážitok počas celého dňa v príjemnom prostredí tenisového areálu na Kutuzovovej ulici. Súťažne i rekreačne si môžete zahrať tenis – štvorhru, bedminton v hale, petang, nohejbal, volejbal a lukostreľbu.
Začiatočníkov v lukostreľbe najprv naučia skúsení inštruktori jej základom a v druhej časti dňa si budú môcť aj zasúťažiť o atraktívne športové trofeje, podobne ako v ostatných športoch.
Účasťou na tomto podujatí podporíte svojím štartovným vo výške 20,- Eur projekty predložené do komunitnej nadácie v jej grantových programoch Deti a mládež a Čistý Bardejov, zamerané na zlepšenie podmienok na športové a voľno – časové aktivity pre deti a mládež v Bardejove a tiež skvalitňovanie životného prostredia v meste.
Počas celého športového dňa bude pre účastníkov podujatia zabezpečená strava a občerstvenie bezplatne (raňajky, obed, večera).
Generálnym partnerom a odborným garantom podujatia je Telovýchovný klub Športcentrum, ďalším partnerom je TALESA, s.r.o.

Prihláste sa do 4. júla na tel. čísle 0907 972 763 alebo emailom na knbj@bardejov.sk.

Share this post